Kierownik Projektu, nr ref. 220/2017
Miejsce Pracy: Ruda Śląska , Śląskie
Wynagrodzenie:

6.000 – 9.500 Brutto UoP

Obecnie dla swojego Klienta,  firmy zajmującej się optymalizacją i automatyzacją produkcji, szukamy kandydatów na stanowisko Kierownika Projektów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: Mechanika, Budowa Maszyn, Automatyka, Informatyka,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w środowisku projektowym,
  • Znajomość MS Office oraz AutoCAD
  • Znajomość Języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • Zarządzanie Projektami,
  • Prowadzenie ustaleń projektowych z klientami,
  • Opieka nad wybranymi klientami,
  • Tworzenie założeń ofertowych, modyfikacji layoutów,
  • Sporządzanie i aktualizacja harmonogramu projektu
  • Opieka nad zespołem projektowym,
  • Tworzenie i modyfikacja dokumentów projektowych: Założenia, layout, karta projektu, raporty godzinowe, raporty z budów, protokoły odbiorowe, dokumentacja powykonawcza, deklaracja zgodności, kalkulacja poprojektowa,
  • Zlecanie fakturowania,
  • Raportowanie przekroczeń przełożonym,
  • Dbałość o utrzymanie ciągłej zasadności biznesowej projektu.
Mile Widziane:
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów,
  • Posiadanie certyfikatu Price 2 oraz PM Book.
Oferujemy:
  • Współpracę na gruncie międzynarodowym,
  • Umowę o pracę,
  • Kartę MultiSport

Osoba prowadząca projekt:
Bartosz Hamerliński
b.hamerlinski@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666